Možnosť najnižšej ceny

100 % Možnosť najnižšej ceny

Obchod www.harsport.sk ponúka možnosť na všetky uvedené produkty mať najlepšiu cenu na Slovensku! Pokiaľ nájdete slovenský internetový obchod, ktorý má cenu nižšiu ako my, cenu produktu Vám od konkurenčného obchodu dáme po preverení ak to bude z našej strany možné jednoducho ešte lacnejšie.

  

Ako uplatniť cenové zvýhodnenie:

1. Podmienkou uplatnenia cenového zvýhodnenia je identický typ ako aj veľkosť produktu a cena vrátane dopravy, rovnaký obal, príslušenstvo a podobne

2. Pred zadávaním samotnej objednávky tovaru do systému nás kontaktujte mailom na obchod@harsport.sk, prípadne na telefónnom čísle: 0904 344 656

Do predmetu vpíšte kľúčové slovo cenové zvýhodnenie, pripojte cenu produktu vrátane poštovného a názov produktu spolu s jeho odkazom nášho ako aj konkurenčného obchodu ponúkajúceho lacnejší produkt.  Náš pracovník sa Vám obratom ozve a uvedie Vám našu najnižšiu možnú predajnú cenu.

3. Po overení ceny u konkurencie a porovnaní našich obchodných cien Vám pošleme prostredníctvom emailu novú - v rámci našich možností ešte lacnejšiu cenu od konkurencie pre Vaše odsúhlasnie objednávky.

Konkurencia:

Za konkurenciu sú považované konkurenčné maloobchodné internetové obchody so sídlom na území SR. Žiadať o možnosť najnižšej ceny je možné, výhradne pred vykonaním objednávky.

 

Podmienky danej sekcii sú platné od 8.5.2014 

Powered By OpenCart. Design by otaznik. SportTheme © 2012